Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Hub Wiwu 5 Në 1 Me Fishe Type-c Dhe Porta Vga, Usb 3.0, Hd, Type-c Dhe Aux

Adaptor Hub Wiwu 5 Në 1 Me Fishe Type-c Dhe Porta Vga, Usb 3.0, Hd, Type-c Dhe Aux X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Hub Wiwu 5 Në 1 Me Fishe Type-c Dhe Porta Vga, Usb 3.0, Hd, Type-c Dhe Aux

Adaptor Hub Wiwu 5 Në 1 Me Fishe Type-c Dhe Porta Vga, Usb 3.0, Hd, Type-c Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 5 Në 1 Me Fishe Type-c Dhe Porta Vga, Usb 3.0, Hd, Type-c Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 5 Në 1 Me Fishe Type-c Dhe Porta Vga, Usb 3.0, Hd, Type-c Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 5 Në 1 Me Fishe Type-c Dhe Porta Vga, Usb 3.0, Hd, Type-c Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 5 Në 1 Me Fishe Type-c Dhe Porta Vga, Usb 3.0, Hd, Type-c Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 5 Në 1 Me Fishe Type-c Dhe Porta Vga, Usb 3.0, Hd, Type-c Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 5 Në 1 Me Fishe Type-c Dhe Porta Vga, Usb 3.0, Hd, Type-c Dhe Aux

Adaptor Hub Wiwu 5 Në 1 Me Fishe Type-c Dhe Porta Vga, Usb 3.0, Hd, Type-c Dhe Aux

Emri: Adaptor Hub 5 në 1

Marka: WIWU

Materiali: Aliazh Alumini

Fishe dalje: Type-C

Porte dalje: VGA, HDMI, Type-C, AUX, USB 3.0

Veçoritë: Lidhet me tablet, kompjuter, telefon.

Adaptori vjen 5 në 1 me pesë porta të ndryshme për çdo funksion që ju deshironi.

Mbështet rezolucionin deri në 1080P / 60HZ,

Dizajni shumë i bukur, i vogël, portabel, vendoset në punë dhe funksionon shpejt,

Vjen me input Type-C dhe mund të karikojë njëkohësisht.

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,800 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%