ADAPTOR HUB WIWU 12 NE 1 ME FISHE TYPE-C DHE PORTA RJ45, PD, 1 TYPE-C, 6 PORTA USB 3.0, PORTE HDMI, SD & TF CARD DHE AUX

Zbritje 7%

Çmimi:
Lek 7,900 Lek 8,500
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi