Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch

Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch
Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch
Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch
Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch
Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch
Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch
Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch
Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch
Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch
Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch

Adaptor HUB Multifunksional me shume porta + Karikues per SmartWatch

Cmimi real Lek 7,500 Oferte Lek 6,900 Ulje 8%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR HUB MULTIFUNKSIONAL

MARKA : BASEUS

MATERIALI : TPE + ALIAZH ALUMINI

FISHE DALJE : TYPE-C

PORTE DALJE : 2 x USB + HDMI + AUDIO + PD + KARIKUES WIRELESS PER iWATCH

VECORI: KANE DIZENJ TE MREKULLUESHEM, MATERIAL I PERKYER,

HUB SUPERLATIVE MULTIFUNKSIONAL PER CDO GJE TUAJEN,

ESHTE 6 NE 1 DHE PERMBUSH TE GJITHE KERKESEAT TUAJA,

KA KAPACITET 60W NE PORTEN TYPE-C,

KUALITETI I VIDEOS 4K, DHE TRANSFERIM TE DHENASH NJEKOHESISHT.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%