Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1

Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1
Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1

Adaptor Hdmi Connector Baseus 4k / 60hz Qe Lidh 2 Hdmi Ne 1

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 2,000 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR HDMI WIRELESS

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : BLACK

LIDHET ME: TV, XBOX 360, XBOX ONE, PS4, PS3, PS2, BLUE-RAY PLAYER, PC, LAPTOP, PROJEKTOR ETJ.

REZOLUCIONI : DALJE VIDEO ME REZOLUCION DERI NE 4K / 60Hz

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PORTA HDMI PER CDO RAST PERDORIMI, LIDHENI PRODUKTIN  DHE BENI LIDHJEN ME TV PER TA KTHYER SHTEPINE TUAJ NE NJE KINEMA TE VERTETE,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

SIGURON KUALITET NGA 3840x2160, 2560x1600, 2560x1440, 1920x1200 DHE 1080p DUKE KAPUR EDHE DETAJET ME TE VOGLA.

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN, KOMPJUTERIN, 


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor USB 3.0 Per Karte SD Dhe MicroSD Hoco
hoco
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%