Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm

Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm
Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm
Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm
Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm
Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm
Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm
Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm
Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm
Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm
Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm

Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm

Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,100 Ulje 39%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR TYPE-C

MARKA : BASEUS

MATERIALI : NEJLON I THURRUR PER FISHEN + ALIAZH ZINKU

DALJE : 1A MAX

PERMASA : 125 x 20 x 8 mm

PESHA : 25g

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ( SAMSUNG / HUAWEI / XIAOMI ETJ )

VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND TE KARIKONI PAISJEN TUAJ DHE TE DEGJONI MUZIKE NJEKOHESISHT

PAMJE MODERNE LUKSOZE, MATERIAL CILESOR RESIZTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, MBAJENI GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

ÇIP INTELIGJENT PER DEKODIMIN E ZERIT SIGURON TRANSMETIM ME SHPEJTESI TE LARTE DHE TINGULL TE QARTE HI-FI

I PAJISUR ME NJE DRITE INDIKUESE LED E CILA NDRICON KUR JENI DUKE KARIKUAR TELEFONIN

MATERIAL I LAKUESHEM RESIZTENT NDAJ PERTHYERJES FALE NEJLONIT TE THURRUR PER PREKJE DHE CILESI MAKSIMALE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%