Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus

Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus

Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus

Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus

Emri: Adaptor Type-C

Marka: Baseus

Materiali: TPE

Gjatësia e kabëllit: 9cm

Përshtatet për: Paisjet me portë Type-C (Samsung / Huawei / Xiaomi etj)

Veçori:

• Me këtë adaptor mund të përdorni kufje të thjeshta me fishe AUX në mënyrë që të dëgjoni muzikë nga paisjet tuaja me portë Type-C.

• Pamje e thjeshtë, material cilësor rezistent ndaj oksidimit dhe përdorimit, përmasë e vogël, mbajeni gjithmonë me vete pa ju rënduar.

• I prodhuar me kujdes, siguron transmetim me shpejtësi të lartë dhe tingull të qartë Hi-Fi

• Material i lakueshëm rezistent ndaj përthyerjes për prekje dhe cilësi maksimale.

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 800 Ulje 43%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%