Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax

Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax

Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm Remax

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR LIGHTNING

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + TPE 

DALJE : 2A MAX

PERMASA : 178 x 55 x 15 mm

PESHA : 6.8g

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE LIGHTNING ME SISTEM iOS 10 E SIPER

VECORI : ME KETE KONVERTER MUND TE KARIKONI PAISJEN TUAJ DHE TE DEGJONI MUZIKE NJEKOHESISHT

PAMJE MODERNE LUKSOZE, MATERIAL CILESOR RESIZTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, MBAJENI GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

ÇIP INTELIGJENT PER DEKODIMIN E ZERIT SIGURON TRANSMETIM ME SHPEJTESI TE LARTE DHE TINGULL TE QARTE HI-FI

MATERIAL I LAKUESHEM RESIZTENT NDAJ PERTHYERJES

PERSHATATET GJERESISHT ME PAISJET ME PORTE LIGHTNING

SHENIM : NUK MUNDESON PERGJIGJEN NDAJ TELEFONATES NGA KUFJA, NUK MUNDESON TRANSMETIM TE DHENASH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%