Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning

Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning

Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning

Size
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR AUDIO ME 2 PORTA LIGHTNING DHE AUX

MARKA : REMAX

MATERIALI: ABS + TPE 

GJATESIA: 60mm

OUTPUT: 5V/2A

VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND TE PERDORNI KUFJE TE THJESHTA ME FISHE LIGHTNING NE MENYRE QE TE DEGJONI MUZIKE NGA PAJISJET TUAJA 

PAMJE E THJESHTE, MATERIAL CILESOR RESIZTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, MBAJENI GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

I PRODHUAR ME KUJDES, SIGURON TRANSMETIM ME SHPEJTESI TE LARTE DHE TINGULL TE QARTE HI-FI

DY PORTA LIGHTNING DHE AUX PER DEGJIM EDHE KARIKIM TE PAJISJES,

MUND TE LUANI NDERKOHE QE E KARIKONI.


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%