Adaptor Audio 3ne1 BASEUS

Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS

Adaptor Audio 3ne1 BASEUS

Cmimi real Lek 5,200 Oferte Lek 4,200 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR AUDIO 3NE1

MARKA : BASEUS

MATERIALI : TPE + ALIAZH ZINKU

INTERFACE: DUAL LIGHTNING, 3.5mm JACK

PERMASA: 120x25x10mm

FUQIA: 2.0A 

VECORI : INTERFACE 3 NE 1 (DUAL LIGHTNING + 3.5mm JACK), DEGJON MUZIKE NDERKOHE QE KARIKON,

ME NGJYRA TE NDRYSHME RGB, PERMIRESON EDHE ATMOSFEREN NDERKOHE QE LUAN,

DIZENJIM NE FORME T PER TE JU LEJUAR TE LUANI PA PROBLEM, 

E LEHTE, KOMPAKTE DHE E VOGEL.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%