Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Audio me Portë Aux dhe Lightning

Adaptor Audio me Portë Aux dhe Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Audio me Portë Aux dhe Lightning

Adaptor Audio me Portë Aux dhe Lightning
Adaptor Audio me Portë Aux dhe Lightning
Adaptor Audio me Portë Aux dhe Lightning
Adaptor Audio me Portë Aux dhe Lightning

Adaptor Audio me Portë Aux dhe Lightning

Emri: Adaptor Lightning në portë AUX

Marka: Moxom

Materiali: ABS + TPE

Gjatësia: 60mm

Output: 2.4A.

Veçori:

• Me këtë adaptor mund të përdorni kufje të thjeshta me fishë Lightning në mënyrë që të dëgjoni muzikë nga pajisjet tuaja.

• Pamje e thjeshtë, material cilësor rezistent ndaj oksidimit dhe përdorimit, përmasë e vogël, mbajeni gjithmonë me vete pa ju rënduar.

• I prodhuar me kujdes, siguron transmetim me shpejtësi të lartë dhe tingull të qartë Hi-Fi.

• Mund të luani ndërkohë që e kërkoni.

Për më shumë modele të ngjashme, klikoni këtu.

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%