ADAPTOR KARIKIMI ME DY PORTA LEIZU 2.4A ADAPTOR KARIKIMI ME DY PORTA LEIZU 2.4A
43%
Lek 800 Lek 1,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARIMARKA : LEIZUMATERIALI : PC NGJYRA : E BARDHE / E ZEZEPORTA DALESE : 2 USBHYRJE : AC 100-240V 50-60Hz 0.5A...
BATERI E JASHTME SUPER E VOGEL 10000mAh ME 2 PORTA LEIZU BATERI E JASHTME SUPER E VOGEL 10000mAh ME 2 PORTA LEIZU
30%
Lek 2,600 Lek 3,700
PERSHRKIMI I PRDOKTITEMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTAMARKA : LEIZUKAPACITETI : 10000mAhHYRJE MICRO: 5V / 2ADALJE : 5V / 2.1A PERMASA : 85 x 60 x 18 mm PESHA :...
KABELL USB 1.2m LEIZU TOUGH SERIES ANTI-BREAK TYPE-C KARIKIM  DHE  TRASMETIM I SHPEJTE KABELL USB 1.2m LEIZU TOUGH SERIES ANTI-BREAK TYPE-C KARIKIM  DHE  TRASMETIM I SHPEJTE
50%
Lek 600 Lek 1,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : LEIZU MODELI : ANTI-BREAKGJATESIA : 1.2mDALJE : 2.1A MAX MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE CELIKU TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRIPERDORIMI...
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : USB KABELLMARKA : LEIZUGJATESIA : 1m DALJE : 2.1A NGJYRA : E BARDHEPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHPERSHTATJA : PAJISJET ME...
KABELL USB I SHESHTE LEIZU NOODLES SERIES QUICK CHARGE MICRO USB KABELL USB I SHESHTE LEIZU NOODLES SERIES QUICK CHARGE MICRO USB
Lek 600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : LEIZUMODELI : NOODLE SERIESGJATESIA : 1.2mTIPI : MICRO USBMATERIALI : PVCDALJE : 2.1ANGJYRA : E KUQEPERDORIMI : PER KARKIM DHE TRANSMETIM...
Items 1 to 5 of 5 total