DRON QUADCOPTER ATTOP X-PACK 1 DRON QUADCOPTER ATTOP X-PACK 1
32%
Shitur
**shikoni videon ne fund te pershkrimit** PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : DRON QUADCOPTERMARKA : ATTOPMODELI : X-PACK 1KAPACITETI I BATERISE : 800mAHKOHA : NE KARIKIM RRETH 90 MINUTA...
DRON QUADCOPTER ZD5 RC DRON QUADCOPTER ZD5 RC
32%
Shitur
Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te...
Items 1 to 2 of 2 total