Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

TV Box Android H96 Max

TV Box Android H96 Max X
+
-
=

?
Porosit Tani

TV Box Android H96 Max

TV Box Android H96 Max
TV Box Android H96 Max
TV Box Android H96 Max
TV Box Android H96 Max
TV Box Android H96 Max
TV Box Android H96 Max
TV Box Android H96 Max
TV Box Android H96 Max
TV Box Android H96 Max
TV Box Android H96 Max

TV Box Android H96 Max

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TV BOX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.0

WIFI : 2.4/5G

CPU : RK3528

RAM : 4GB

ROM : 32GB

SISTEMI : ANDROID 13.0

REZOLUCIONI : 8K

MATERIALI : ABS

PAKETIMI PERFSHIN : 1 ADAPTOR KARIKIMI, 1 HDMI 2.0 CABLE, 1 MANUAL PERDORIMI, 1 STB DEBICE, 1 TELEKOMAND

ANDROID OS V13.0, E CILA LEJON QASJE NE APLIKACIONE TE SHUMELLOJSHME DHE PERMBAJTJE MULTIMEDIALE NGA GOOGLE PLAY STORE.

PERSHTATNI PERVOJEN TUAJ TE SHIKIMIT DUKE ZGJEDHUR SFONDE QE REZONOJNE ME STILIN DHE ATMOSFEREN

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,000 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%