Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary

Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary

Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary
Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary
Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary
Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary
Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary
Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary
Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary
Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary
Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary

Trekëmbesh (Tripod) Profesional JMary

Emri: Trekëmbësh (Tripod) i çmontueshëm + Kokë Profesionale

Marka: Jmary

Materiali: Alumin i zgjedhur & ABS

Gjatësia e Trekëmbëshit (I palosur): 18cm

Gjatësia e Trekëmbëshit (I hapur): 31.2cm

Numri i shkallëzimeve: 3

Pesha: 1.54kg

Pesha mbajtëse: 132g

Modele ku aplikohet: Kamera GoPro, SLR, Celular, etj.

Veçori:

• Kokë profesionale hidraulike për një eksperiencë të jashtëzakonshme gjatë përdorimit.

• Kënd i ulët fotografimi apo regjistrimi për rezultate profesionale në përditshmëri.

• Ju mundëson të bëni foto, video vetes apo në grup lehtësisht.

• Çmontohet dhe përdoret në mënyra të ndryshme frymëzuese duke ju dhënë dinamikë në regjistrimet tuaja.

• Monopodi me gjatësi të rregullueshme sipas dëshirës dhe nevojës tuaj nga 41 - 147cm.

• Vidë universale 1/4 inç e përshtatshme për shumicën e kamerave me peshë maksimale deri në 4Kg,

• Alumin i zgjedhur i fortë por shumë i lehtë, me përmasa kompakte për tu mbajtur me vete kudo për regjistrimet tuaja,

• Vidë e posaçme për të fiksur kamerën e vogël për aksion ose mbajtësen e telefonit,

• Dizajn me kokë të rrotullushme 360° duke ju mundësuar kënd fleksibël fotografimi ose video,

• Mbështetëse jo rreshqitëse për më shumë qëndrueshmëri gjatë bërjes së fotos apo videos,

• Mbajtësa mund të rrotullohet dhe 90° për regjistrime vertikale,

• Këmbë me gjatësi të rregullueshme falë 4 sektoreve të tyre, vendosini kudo dhe do të qëndrojnë pa problem,

• Baza ngrihet super thjeshtë falë mekanizmit të lehtë shtrëngues.

• Niveli me bulë uji për të kontrolluar gjithmonë stabilitetin dhe nivelimin e trekëmbëshit dhe kameras,

• Falë materialit kundër ujit mund të përdoret edhe në ambiente me ujë apo në kohë shi,

• E pajisur me një çantë personale për lehtësi transporti kudo.

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,300 Ulje 57%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%