Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road

Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road

Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road

Cmimi real Lek 9,000 Oferte Lek 6,800 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE LODER

MATERIALI : ABS

DISTANCA E KOMANDIMIT : 40 - 50m

KAPACITETI I BATERISE : 7.4V 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 5 ORE / NE PERDORIM RRETH 30 MINUTA

PERMASA : 26 x 18.5 x 12 cm

PESHA : 1620g

SHPEJTESIA : 40km/h MAX

VECORI : PAMJE MODERNE UNIKE E DUKSHME TERHEQESE QE NE SHIKIM TE PARE

SISTEM DREJTIMI 4X4 ME AMORTIZIMI TE SHPEJTE, TE QENDRUESHEM E TE PAVARUR PER SECILEN RROTE

TELEKOMANDE ME TRANSMETUES TE FUQISHEM 2.4GHz KUNDER INTERFERENCES

GOMA CILESORE KUNDER RRESHQITJES DHE GERVISHTJES , DRITA LED TE MONTUARA SIPER KABINES PER UDHETIME NATEN,

FALE MOTORIT ME FUQI TE LARTE DHE GRADIMIT TE SHPEJTESISE ME ANE TE TELEKOMANDES, MAKINA ARRIN SHPEJTESI MAKSIMALE DERI NE 25km/h

RAPORTI 1 / 12 I MODELIT TE JASHTEM PER NGJASHMERI ME AUTOMJETET REALE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Produkte te reja
Oferte
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
heliway
Oferte Lek 6,800 Cmimi real Lek 9,000 Ulje 24%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Mini 2
dji
Oferte Lek 75,000 Cmimi real Lek 99,000 Ulje 24%
Oferte
Kamera Sportive GoPro Hero 9
gopro
Oferte Lek 47,000 Cmimi real Lek 55,000 Ulje 15%
Oferte
Adaptor Karikimi Baseus 18W Dhe MP3 Me Bluetooth
baseus
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,800 Ulje 29%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro Me Fly More Kit
dji
Oferte Lek 114,900 Cmimi real Lek 150,000 Ulje 23%