Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron Quadcopter DJI Mini 2

Dron Quadcopter DJI Mini 2 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron Quadcopter DJI Mini 2

Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2
Dron Quadcopter DJI Mini 2

Dron Quadcopter DJI Mini 2

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe t'jua  shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 dhe ju lutemi te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online.

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : DJI

MODELI : MINI 2

**DRONI**

PESHA : 249g

PERMASA ( I PALOSUR ) : 138 x 81 x 58 mm

PERMASA ( I HAPUR ) : 245 x 289 x 56 mm 

SHPEJTESIA NE NGJITJE : 5m/s ( 18km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE : 3.5m/s ( 12.5km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE : 16m/s ( 57.5km/h )

LARTESIA MAKSIMALE : 4km mbi nivelin e detit

LARGESIA MAKSIMALE : 10km

REZISTENCA NDAJ ERES : ≤37km/h

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 31 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS + GLONASS + GALILEO

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4 - 5.8GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

REZOLUCIONI I FOTOS : 

 • 4000 x 3000 ( 4:3 )
 • 4000 x 2250 ( 16:9 )

REZOLUCIONI I VIDEOS : 

 • 4K - 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 FPS )
 • 2.7K - 2720 x 1530 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • FHD - 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )

FORMATI I FOTOS : JPEG / DNG ( RAW)

FORMATI I VIDEOS : MP4 ( H.264 / MPEG-4 AVC )

SISTEMI PER MEMORIEN : FAT32 ( ≤32 GB ) / exFAT ( >32GB )

GJATESIA FOKALE : 3.54mm

GJATESIA FOKALE EKUIVALENTE : 24mm

APERATURA : f 2.8

SENSORI : 1/2.3” CMOS

PIKSEL EFEKTIV : 20MP

KENDI I LENTES : 83°

SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES : 32 ~ 1 / 8000s

ISO FOTO :

 • 100 - 3200 ( AUTO )
 • 100 - 3200 ( MANUALE )

ISO VIDEO :

 • 100 - 3200 ( AUTO )
 • 100 - 3200 ( MANUALE )

BITRATE MAKSIMAL : 100Mbps

**GIMBALI** 

STABILIZIMI : 3 AKSE

RROTULLIMI I KAMERES :

 • ANIM : -110° NE 45°
 • RROTULLIM : -35° NE 45°
 • SPANIM : -20° NE 20°

SAKTESIA E RROTULLIMIT : ±0.01°

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : LiPo 7.7V 2250mAH / NE PERDORIM RRETH 31 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 3.5 ORE

LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT : 8.8V

ENERGJIA E BATERISE: 17.32Wh

PESHA E BATERISE : 86g

!!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

Cmimi real Lek 99,000 Oferte Lek 69,900 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Tastiere Lazer Dhe Power Bank
tjeter
Oferte Lek 8,900 Cmimi real Lek 10,500 Ulje 15%
Oferte
Projektor Android UHD
tjeter
Oferte Lek 8,900 Cmimi real Lek 10,500 Ulje 15%
Oferte
Drite Zyre Moderne
tjeter
nga Lek 6,900 Cmimi real Lek 8,000 Ulje 14%
Oferte
Ore Mekanike Me Rrotullim Automatik
tjeter
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%
Oferte
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
tjeter
Oferte Lek 3,300 Cmimi real Lek 4,300 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Vogel Tavoline Me Drite RGB
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 32%