Adaptor Karikimi Baseus 17W Dhe MP3 Me Bluetooth

Adaptor Karikimi Baseus 17W Dhe MP3 Me Bluetooth
Adaptor Karikimi Baseus 17W Dhe MP3 Me Bluetooth
Adaptor Karikimi Baseus 17W Dhe MP3 Me Bluetooth
Adaptor Karikimi Baseus 17W Dhe MP3 Me Bluetooth
Adaptor Karikimi Baseus 17W Dhe MP3 Me Bluetooth
Adaptor Karikimi Baseus 17W Dhe MP3 Me Bluetooth

Adaptor Karikimi Baseus 17W Dhe MP3 Me Bluetooth

Cmimi real Lek 3,800 Oferte Lek 2,700 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

NGJYRA : E ZEZE

HYRJE : DC 12 - 24V

FUQIA: 17W

DALJE USB : 5V/3.4A 

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

VJEN ME 2 PORTA USB DHE AUX GJITHASHTU ME OPSIONIN E BLUETOOTH,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE ,

CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Produkte te reja
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth XW100
tjeter
Oferte Lek 3,300 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 34%
Oferte
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
baseus
Oferte Lek 5,400 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 22%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
wiwu
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 7,000 Ulje 21%
Oferte
Mbajtese Telefoni Me Freskuese XO Per Lojra
xo
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Laps Inteligjent Magnetik Baseus Universal
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,200 Ulje 34%