STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
21%
Lek 11,000 Lek 14,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBALMARKA : WIWUMATERIALI : ABS + PCGJERESIA E TELEFONIT: 92mm (Max)PESHA LEJUAR: 400gNGJYRA : E ZEZEKUADRATIM : PREJ 320°SUPORTON :...
KABELL KARIKIMI USB 2m NE LIGHTNING / MICRO XO 2.0A KABELL KARIKIMI USB 2m NE LIGHTNING / MICRO XO 2.0A
33%
Lek 400 Lek 600
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBGJATESIA : 2m FUQIA: MICRO / LIGHTNING SHPEJTESIA TRANSMISIONIT: 480Mb/sPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING DHE TYPE-CNGJYRA : E...
SUPER ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH PER SPORTE TE NDRYSHME EDHE PER PERDITSHMERI REMAX WATERPROOF IP67 SUPER ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH PER SPORTE TE NDRYSHME EDHE PER PERDITSHMERI REMAX WATERPROOF IP67
10%
Lek 4,300 Lek 4,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI: ORE INTELIGJENTE PER SPORTE TE NDRYSHMEMARKA : REMAXKAPACITETI I BATERISE : 130mAH MATERIALI: SILIKON + ALIAZHPERMASA : 1.3 inch NGJYRA : E ZEZE / PINK...
KARIKUES INTELIGJENT WIRELESS ME MINI-VENTILATOR TE INTEGRUAR BASEUS KARIKUES INTELIGJENT WIRELESS ME MINI-VENTILATOR TE INTEGRUAR BASEUS
5%
Lek 3,800 Lek 4,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES WIRELESSMARKA : BASEUSMATERIALI : PC + TPU + SILIKONHYRJE : 9V - 1.67A / 5V - 2ADALJE : 10W PESHA : 120gI PERSHTATSHEM PER...
HIDRATUES AJRI REMAX HUMIDIFIER 1.2L ME DRITE NATE QETESUESE LED HIDRATUES AJRI REMAX HUMIDIFIER 1.2L ME DRITE NATE QETESUESE LED
6%
Lek 3,000 Lek 3,200
PERSHKRIMIEMRI : HIDRATUES AJRIMARKA : REMAXMATERIALI : ABS + PCPERMASA : 175 x 145mmKAPACITETI : 1.2LKAPACITETI I BATERISE : 2000mAh KOHA : 5.5 ORE NE KARIKIM / 3.5 -...
KUFJE CIFT ME BLUETOOTH i14 TWS SI AIRPODS ME MBAJTESE KARIKIMI KUFJE CIFT ME BLUETOOTH i14 TWS SI AIRPODS ME MBAJTESE KARIKIMI
14%
Lek 1,200 Lek 1,400
PERSHRKIMI I PRODUKTIT KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST , PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1A EMRI : KUFJE ME BLUETOOTHMARKA : TJETERMODELI : i14 TWSVERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0...
KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH DHE BASS V5.0 MOXOM KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH DHE BASS V5.0 MOXOM
7%
Lek 2,700 Lek 2,900
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KUFJE ME BLUETOOTHMARKA : MOXOM VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mMATERIALI : ABSDIAMETRI I BOKSIT : 40mmFREKUENCA E PERGJIGJES...
MBAJTESE CELULARI DHE TABLETI PER TAVOLINE MOXOM MBAJTESE CELULARI DHE TABLETI PER TAVOLINE MOXOM
14%
Lek 1,200 Lek 1,400
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE DHE TAVOLINEMARKA : MOXOM PESHA: 70g MATERIALI : ABS + SILICA GEL + METALPERSHTATET PER : PAISJET ME...
AROMATIZUES DIFFUSER DHE NUMERATOR TELEFONI REMAX QE VENDOSET NE KROSKOTIN E MAKINES AROMATIZUES DIFFUSER DHE NUMERATOR TELEFONI REMAX QE VENDOSET NE KROSKOTIN E MAKINES
11%
Lek 2,400 Lek 2,700
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : AROMATIZUES DHE NUMERATOR TELEFONI MARKA : REMAXMATERIALI : ALIAZH ALUMINIPERMASA : 95mm x 60mm x 25mm VECORI : PRODUKT ORIGJINAL REMAX, NUMERATOR PER CDO...
LAPS INTELIGJENT 2 NE 1 WIWU DHE ME RRETH MAGNETIKE PER IOS / ANDROID / TABLET / IPAD LAPS INTELIGJENT 2 NE 1 WIWU DHE ME RRETH MAGNETIKE PER IOS / ANDROID / TABLET / IPAD
18%
Lek 1,800 Lek 2,200
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : LAPS INTELIGJENTE 2 NE 1 MARKA : WIWUMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKONNGJYRA : BARDHE DIAMETRI: 9mm GJATESIA: 163mm SUPORTON: APPLE / ANDROID / MICROSOFT SYSTEM ...
MBAJTESE CELULARI XO ME VAKUM OSE KAPESE PER KROSKOT OSE VENTILATOR TE MAKINES MBAJTESE CELULARI XO ME VAKUM OSE KAPESE PER KROSKOT OSE VENTILATOR TE MAKINES
33%
Lek 1,200 Lek 1,800
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINEMARKA : XOMATERIALI : ABS + SILICA GELPERSHTATET PER : TELEFONAT 4 - 6 INÇ VENDI I KAPJES : TEK KROSKOTI OSE VENTILATORET...
MAKINE QETHESE ME BATERI VGR V-228 PROFFESIONAL HAIR CLIPPER ME EKRAN DIGJITAL LED MAKINE QETHESE ME BATERI VGR V-228 PROFFESIONAL HAIR CLIPPER ME EKRAN DIGJITAL LED
37%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : MAKINE QETHESEMARKA : VGR MATERIALI: ABSHYRJE : AC 100-240V 50-60Hz KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 180 MINUTAVECORI :...
BATERI ORIGJINALE BASEUS PER IPHONE 5 / 5S / 6 / 6 PLUS / 6S / 6S PLUS / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS BATERI ORIGJINALE BASEUS PER IPHONE 5 / 5S / 6 / 6 PLUS / 6S / 6S PLUS / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS
24%
Lek 1,900 Lek 2,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : BATERIMARKA : BASEUSMODELI : BATERI LITHIUM-POLIMERIMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET :  IPHONEMATERIALI : LI-IONPERDORIMI : BATERI NDERRIMI BASEUS PER IPHONEVECORI : 100% BATERI TE...
ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME AUX DHE LIGHTNING DHE DUAL LIGHTNING REMAX ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME AUX DHE LIGHTNING DHE DUAL LIGHTNING REMAX
20%
Lek 800 Lek 1,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME 2 PORTA LIGHTNING DHE AUXMARKA : REMAX MATERIALI: ABS + TPE  GJATESIA: 60mm OUTPUT: 5V/2A VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND...
PISTOLETE UJI ELEKTRIKE MULTIFUNKSIONALE ME PRESION BASEUS PER LARJE MAKINE( CMIMI ME LEK TE REJA ) PISTOLETE UJI ELEKTRIKE MULTIFUNKSIONALE ME PRESION BASEUS PER LARJE MAKINE( CMIMI ME LEK TE REJA )
6%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PISTOLETE UJI ELEKTRIKE PER MAKINEMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PC + ALIAZH ALUMINI INPUT: 5V / 2A FUQIA: 50.4W PRESIONI: 0.7MPa...
MBAJTESE CELULARI PER MAKINE BASEUS STEEL QE KAPET TEK VENTILATORET MBAJTESE CELULARI PER MAKINE BASEUS STEEL QE KAPET TEK VENTILATORET
18%
Lek 900 Lek 1,100
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : MBAJTESE TELEFONI PER MAKINEMARKA : BASEUS MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS+ SILIKONVECORI : MATERIAL PREJ ALUMINI TE ZGJEDHUR, KAPET TEK VENTILATORET TUAJ RROTULLIM 360° PER...
Items 1 to 16 of 429 total