Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit

Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit

Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit
Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit

Ore Inteligjente Me Bluetooth Multifunksionale Qe Mat Rrahjet E Zemres Ip67 Kunder Ujit

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH

MATERIALI : PC + TPU

NGJYRA : E BARDHE / KUQE / GREEN / PINK / BLACK

REZOLUCIONI I EKRANIT: 240 X 240

PERMASAT E EKRANIT: 1.54 HD IPS

MADHESIA : 44mm:45.5 x 38 x 11.7mm

LIDHJE : BLUETOOTH

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 3.0 / 4.0 

KAPACITETI I BATERISE : 200 mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / STANDBY 5 - 7 DITE

VECORI : DIZENJIM KOMPAKT DHE MODERN,

BLUETOOTH 3.0 / 4.0 MUNDESON NJE LIDHJE STABEL TE PERHERSHME,

KUNDER UJIT DHE PLUHURIT, FALE STANDARDIT MBROJTES IP67,

SHERBIMET INTELIGJENTE PERFSHIJNE: MATJE TE SAKTE TE RRAHJEVE TE ZEMRES, TE HAPAVE TE ECUR, OREVE TE GJUMIT, TE KALORIVE TE HUMBURA, DISTANCES SE PERSHKRUAR ETJ.

SHERBEN SI NJE TELEKOMANDE PER FOTOT NE CELULARIN TUAJ,

SUPORTON TELEFONATA.

SISTEM KUNDER HUMBJES APO VJEDHJES SE ORES, ORA DO TE DERGOJE MESAZH NE CELULARIN TUAJ NE RAST SE DISTANCA MIDIS KETYRE PAJISJEVE DO TE RRITET,


 

Color
Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 2,800 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Smart Watches
Oferte
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
tjeter
Oferte Lek 8,300 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 16%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Ultra
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,800 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
smart watch
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 14%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 3,700 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 18%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,800 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 9%