Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS + PC

PERMASAT ( I MBYLLUR ) : 140 x 116 x 64mm

PERMASAT ( I HAPUR ) : 254 x 129 x 41mm

GJERESIA E TELEFONIT: 58 - 89mm MAX

BATERIA: 4500mAh

PESHA E GIMBALIT : 346g

PESHA E LEJUAR : 280g

NGJYRA : E BARDHE

KUADRATIM : PAN 600° / ROLL & TILT 320°

KOHA KARIKIMIT: 3 - 4 ORE / PERDORIM DERI NE 12 - 15 ORE

SUPORTON : TE GJITHE TELEFONAT SMARTPHONE

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E APARATEVE CELULARE,

GJATESI TE RREGULLUESHME,

KOKE E RROTULLUESHME ME KEND TE RREGULLUESHEM,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE,

NDERTIM I FORTE ME PLASTIKE SPECIALE TE STAZHONUAR,

STABILIZIM DHE QENDRUESHMERI SUPERIORE FALE CIPIT TE FJALES SE FUNDIT

Cmimi real Lek 13,000 Oferte Lek 9,500 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
dji
Oferte Lek 15,500 Cmimi real Lek 22,000 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Q Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 155,000 Ulje 10%