Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM

MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM X
+
-
=

?
Porosit Tani

MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM

MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM
MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM

MBROJTESE KUNDER DIELLIT BASEUS SI ÇADER PER MAKINE QE VENDOSET NE XHAMIN E PERPAREM

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBROJTESE KUNDER DIELLIT

MARKA : BASEUS

PERMASAT : 69 x 131cm / 75 x 141cm

MATERIALI : FIBER XHAMI, TITANIUM, POLIESTER

VECORI : MATERIAL CILESOR I ZGJEDHUR ,

PERDORET NE XHAMIN E PERPAREM TE MAKINES,

PARANDALON MAKINEN QE TE NXEHET BRENDA, E MBAN TE FRESKET,

E PALOSSHME SI CADER, E LEHTE PER TU RUAJTUR KUDO DHE NUK JU ZE HAPSIRE,

ANTI RREZEVE ULTRA VIOLET DHE REDUKTON RREZET E DEMSHME TE DIELLIT.

ULJA E TEMPERATURËS SË BRENDSHME - CADRA DO T'JU LEJOJË TË MBANI TEMPERATURËN NË MAKINË MË TË ULËT DERI NË 15ºC.

MBROJTJA UV - MATERIALET E PËRDORURA PASQYROJNË PLOTËSISHT RREZATIMIN E DËMSHËM UV.

KONSTRUKSIONI ME TEKSTIL ME FIBER QELQI - KORNIZA E OMBRELLËS ËSHTË FLEKSIBËL DHE REZISTENTE NDAJ ÇARJEVE ME DOREZË TË RREGULLUESHME.

KOMODITETI I PËRDORIMIT - STRUKTURA E PALOSSHME DHE VELCRO TE PASQYRA E BËJNË MONTIMIN TË THJESHTË DHE TË SHPEJTË, SI DHE CADRA NGJITET FORT NË XHAM.

Size
Cmimi real Lek 4,100 Oferte Lek 2,900 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady MT2 Kit
hohem
Oferte Lek 32,000 Cmimi real Lek 39,900 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter G3 Pro ( 2 Bateri )
pihot
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 29%