Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Me Bluetooth Airpods Pro 2 Me Mbajtese Karikimi Wireless Cilesia AAA

Kufje Cift Me Bluetooth Airpods Pro 2 Me Mbajtese Karikimi Wireless Cilesia AAA X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Me Bluetooth Airpods Pro 2 Me Mbajtese Karikimi Wireless Cilesia AAA

Kufje Cift Me Bluetooth Airpods Pro 2 Me Mbajtese Karikimi Wireless Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Airpods Pro 2 Me Mbajtese Karikimi Wireless Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Airpods Pro 2 Me Mbajtese Karikimi Wireless Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Airpods Pro 2 Me Mbajtese Karikimi Wireless Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Airpods Pro 2 Me Mbajtese Karikimi Wireless Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Airpods Pro 2 Me Mbajtese Karikimi Wireless Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Airpods Pro 2 Me Mbajtese Karikimi Wireless Cilesia AAA

Kufje Cift Me Bluetooth Airpods Pro 2 Me Mbajtese Karikimi Wireless Cilesia AAA

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MODELI: AIRPODS PRO 2

MARKA: GRADA AAA

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: 5.3

DISTANCA E TRANSMETIMIT: 10 - 30m

KAPACITETI I BATERISE: 50mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES: 523mAh

KOHA PER AIRPODS ME MBAJTESEN: MË SHUMË SE 30 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 24 ORË KOHË BISEDE

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ): DERI NË 6 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 5 ORË KOHË BISEDE

5 MINUTA NË MBROJTESEN E KARIKIMIT ËSHTË E BARABARTË ME 1.5 ORË KOHË DËGJIMI, OSE MË SHUMË SE 1.5 ORË KOHË BISEDE

PERMASA E NJE AIRPOD: 30.9 x 21.8 x 24.0 mm

PESHA E NJE AIRPOD : 5.3g

PERMASA E MBAJTESES: 45.2 x 60.6 x 21.7 mm

PESHA E MBAJTESES : 50.8g

VECORI: CILESIA E PARE DIREKT PAS ORIGJINALIT, POTHUAJSE PA ASNJE NDRYSHIM,

AIRPODS PRO 2 ME MBAJTESE KARIKIMI WIRELESS BASHKE ME FISHEN TYPE-C,

AIRPODS PRO 2 JANË KRIJUAR PËR TË OFRUAR ANULIMIN AKTIV TE ZHURMAVE PËR TINGUJ GJITHËPËRFSHIRËS,

OPSIONI "TRANSPARENCY" JU MUNDESON QË TË DËGJONI AMBIENTIN PERRETH JUSH,

FALE TRE MADHESI VESHORESH TE BUTA GOMINE, AIRPODS PERSHTATET UNIVERSALISHT ME CDO INDIVID, DUKE JU DHENE KESHTU REHATI GJATË GJITHË DITËS.

ASHTU SI AIRPODS, AIRPODS PRO LIDHEN NE MENYRE MAGJIKE ME IPHONE-N TUAJ OSE APPLE WATCH,

LIDHJE SHUME PRAKTIKE, THJESHT ME NJE PREKJE, PER PAJISJET IPHONE MJAFTON TE HAPNI MBROJTESEN PRANE CELULARIT DHE AIRPODS DO TE UDHEZOJNE PER LIDHJE ME NJE PREJKE TE VETME,

KUFJE JASHTËZAKONISHT TË LEHTA, VETEM 5.4g MUNDESOJNE ANULLIMIN AKTIV TE ZHURMAVE, AIRPODS PRO ELIMINOJNE MJEDISIN TUAJ PERRETH NË MËNYRË QË TË JU TË PËRQENDROHENI NË ATË QË PO DËGJONI,

KALONI NË MODALITETIN "TRANSPARENCY" DHE AIRPODS PRO DO TE LEJOJNE QË ZËRI I JASHTËM TË HYJË, DUKE JU LEJUAR TE DËGJONI DHE TË LIDHENI ME LEHTE ME AMBIENTIN PERRETH JUSH,

KETO DY OPSIONE TE AVANCUARA MUNDESOHET NGA DY MIKROFONAT, NJË NGA JASHTË NE TRUPIN E KUFJES DHE NJË MIKROFON TË BRENDSHËM,

CIPI I PERDITESUAR H2 I PROJEKTUAR NGA ME KUJDES PER TE OFRUAR NJË DEGJIM E KOHE REALE ME VONESE AUDIO JASHTËZAKONISHT TË ULËT,

SENSORI I FUQISHEM I FORCES  E BËN TË LEHTË KONTROLLIMIN E MUZIKËS DHE THIRRJEVE SI DHE KALIMIN NË MES ANULIMIT AKTIV TË ZHURMËS DHE MODALITETIT "TRANSPARENCY",

SHTYPNI NJË HERË SENSORIN E FORCËS PËR TË LUAJTUR, NDALUAR MUZIKEN OSE PËR T'IU PËRGJIGJUR TELEFONATAVE,

SHTYPNI DY HERË PËR TË KALUAR TEK KENGA PASARDHESE,

SHTYPNI TRE HERË PËR TË KALUAR TEK KENGA PARAARDHESE

SHTYPNI DHE MBANI PËR TË NDRYSHUAR MIDIS ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMAVE DHE OPSIONIT "TRANSPARENCY"

DHE ME OPSIONIN "AUDIO SHARING", JU DHE NJË MIK MUND TË NDANI TË NJËJTËN AUDIO NË DY CIFTE AIRPODS - KËSHTU QË JU MUND TË LUANI NJË LOJË, TË SHIKONI NJË FILM OSE TË DËGJONI NJË KËNGË SË BASHKU,

KOMANDA “HEY SIRI” THËRRET NDIHMËSIN TUAJ TË PREFERUAR PERSONAL. KONTROLLONI MUZIKËN TUAJ, THIRRJET, VOLUMIN DHE MË SHUMË - PA LEVIZUAR AS EDHE NJË GISHT.

SENSORE INTELIGJENT QE NDJEN NESE KUFJET JANE APO JO TE VENDOSUR NE VESH, SAPO HIQEN NGA VESHI BEJNE PAUSE,

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ME INDIKATOR LED I CILI TREGON STATUSIN E BATERISE, MUND TE PERDORNI KARIKUES WIRELESS APO PORTEN TYPE-C PER TE KARIKUAR MBAJTESEN

Cmimi real Lek 8,500 Oferte Lek 6,000 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady MT2 Kit
hohem
Oferte Lek 32,000 Cmimi real Lek 39,900 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter G3 Pro ( 2 Bateri )
pihot
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 29%