2 NE 1 ADAPTOR KARIKIMI 15W + BATERI E JASHTME 5000mAh ME PROTOKOLL KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 & PD3.0 BASEUS 2 NE 1 ADAPTOR KARIKIMI 15W + BATERI E JASHTME 5000mAh ME PROTOKOLL KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 & PD3.0 BASEUS
33%
Lek 2,700 Lek 4,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI + BATERI E JASHTMEMARKA : BASEUSMATERIALI : ABS, PC, TPEHYRJE : AC 100-240V 50-60Hz 0.5ADALJE TYPE-C : DC 5V/2.4A, 9V/1.67A,...
2 NE 1 ADAPTOR KARIKIMI 18W + BATERI E JASHTME 10000mAh ME PROTOKOLL KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 & PD3.0 BASEUS 2 NE 1 ADAPTOR KARIKIMI 18W + BATERI E JASHTME 10000mAh ME PROTOKOLL KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 & PD3.0 BASEUS
32%
Lek 3,200 Lek 4,700
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI + BATERI E JASHTMEMARKA : BASEUSMATERIALI : ABS, PC, TPEHYRJE : AC 100-240V 50-60Hz 0.5ADALJE TYPE-C : DC 5V/3A, 9V/2A,...
ADAPTOR  KARIKIMI  I HARKUAR ME DY PORTA BASEUS 2.4A ADAPTOR  KARIKIMI  I HARKUAR ME DY PORTA BASEUS 2.4A
33%
Lek 1,000 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARIMARKA : BASEUSMATERIALI : ABS + PC PESHA : 40gNGJYRA : E BARDHE PORTA DALESE : 2 USBHYRJE :...
ADAPTOR  KARIKIMI  ME DY PORTA BASEUS  2.1A ADAPTOR  KARIKIMI  ME DY PORTA BASEUS  2.1A
38%
Lek 800 Lek 1,300
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR  KARIKIMI CELULARIMARKA : BASEUSMATERIALI : ABS + PC PESHA : 40gNGJYRA : E BARDHE PORTA DALESE : 2 USBHYRJE :...
ADAPTOR AUDIO 2 NE 1 ME DY PORTA LIGHTNING PER KARIKIM, MUZIK DHE AUDIO REMAX ADAPTOR AUDIO 2 NE 1 ME DY PORTA LIGHTNING PER KARIKIM, MUZIK DHE AUDIO REMAX
36%
Lek 700 Lek 1,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME 2 PORTA LIGHTNINGMARKA : REMAXPERMASA: 125*20*8mm FUQIA: 2.0AVECORI : ME KETE ADAPTOR MUND TE PERDORNI KUFJE TE THJESHTA ME FISHE LIGHTNING NE...
ADAPTOR AUDIO 2 NE 1 TYPE-C MALE NE TYPE-C DHE 3.5mm BASEUS ADAPTOR AUDIO 2 NE 1 TYPE-C MALE NE TYPE-C DHE 3.5mm BASEUS
27%
Lek 800 Lek 1,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO TYPE-CMARKA : BASEUS MATERIALI : TPE + ALIAZH ZINKUPERMASA: 40 x 20 x 10mm FUQIA: 1APERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ( SAMSUNG...
ADAPTOR AUDIO 2NE1 NGA TYPE-C MALE NE TYPE-C FEMALE 3.5mm BASEUS ADAPTOR AUDIO 2NE1 NGA TYPE-C MALE NE TYPE-C FEMALE 3.5mm BASEUS
23%
Lek 1,700 Lek 2,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO TYPE-CMARKA : BASEUS MATERIALI : TPE + ALIAZH ZINKUPERMASA: 125*20*8mm FUQIA: 2.0APERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ( SAMSUNG / HUAWEI /...
ADAPTOR AUDIO 3.5mm ME BLUEOOTH DHE MIKROFON TE INTEGRUAR BASEUS ADAPTOR AUDIO 3.5mm ME BLUEOOTH DHE MIKROFON TE INTEGRUAR BASEUS
50%
Lek 1,250 Lek 2,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME BLUETOOTHMARKA : BASEUS VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : 5mGJATESIA E KABELLIT : 45 - 120...
ADAPTOR AUDIO 3.5mm ME BLUEOOTH DHE MIKROFON TE INTEGRUAR BASEUS ADAPTOR AUDIO 3.5mm ME BLUEOOTH DHE MIKROFON TE INTEGRUAR BASEUS
32%
Lek 1,500 Lek 2,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME BLUETOOTHMARKA : BASEUS VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : <10m KAPACITETI I BATERISE : 145mAH PESHA :...
ADAPTOR AUDIO 3NE1 BASEUS LIGHTNING NE DUAL LIGHTNING DHE FEMALE ADAPTOR, MINI JACK 3.5mm ADAPTOR AUDIO 3NE1 BASEUS LIGHTNING NE DUAL LIGHTNING DHE FEMALE ADAPTOR, MINI JACK 3.5mm
10%
Lek 4,700 Lek 5,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO 3NE1MARKA : BASEUS MATERIALI : TPE + ALIAZH ZINKU INTERFACE: DUAL LIGHTNING, 3.5mm JACKPERMASA: 120x25x10mm FUQIA: 2.0A VECORI : INTERFACE 3 NE 1 (DUAL...
ADAPTOR AUDIO AUX NE LIGHTNING BASEUS ADAPTOR AUDIO AUX NE LIGHTNING BASEUS
11%
Lek 2,400 Lek 2,700
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO LIGHTNING MARKA : BASEUS MATERIALI : TPE + ALIAZH ZINKU FUQIA: 2.0APERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE LIGHTNING VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND...
ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME AUX DHE LIGHTNING DHE DUAL LIGHTNING REMAX ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME AUX DHE LIGHTNING DHE DUAL LIGHTNING REMAX
20%
Lek 800 Lek 1,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME 2 PORTA LIGHTNING DHE AUXMARKA : REMAX MATERIALI: ABS + TPE  GJATESIA: 60mm OUTPUT: 5V/2A VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND...
ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME PORTE AUX DHE LIGHTNING MOXOM ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME PORTE AUX DHE LIGHTNING MOXOM
22%
Lek 700 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR ME 2 PORTA LIGHTNING DHE AUXMARKA : MOXOM MATERIALI: ABS + TPE  GJATESIA: 60mm OUTPUT: 5V/2A. VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND TE...
ADAPTOR AUDIO LIGHTNING NE PORTE AUX MOXOM ADAPTOR AUDIO LIGHTNING NE PORTE AUX MOXOM
Lek 700
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR LIGHTNING NE PORTE AUXMARKA : MOXOM MATERIALI: ABS + TPE  GJATESIA: 60mm OUTPUT: 2.4A. VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND TE PERDORNI KUFJE TE...
ADAPTOR AUDIO ME BLUEOOTH DHE MIKROFON TE INTEGRUAR MOXOM 15W ADAPTOR AUDIO ME BLUEOOTH DHE MIKROFON TE INTEGRUAR MOXOM 15W
25%
Lek 1,500 Lek 2,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME BLUETOOTHMARKA : MOXOMVERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : <10m KAPACITETI I BATERISE : 145mAH PESHA : 12.3g VECORI...
ADAPTOR AUDIO NGA LIGHTNING NE LIGHTNING + AUX 3.5mm BASEUS ADAPTOR AUDIO NGA LIGHTNING NE LIGHTNING + AUX 3.5mm BASEUS
40%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR LIGHTNINGMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + TPE + ALUMINDALJE : 2A MAXPERMASA : 120 x 12 x 12 mmPESHA : 20gPERSHTATET...
Items 1 to 16 of 2135 total